Logo: Gminazabór
Logo: BIP Logo: epuap Logo: Facebook

News box

Zaproszenie na webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów.

Szanowni Państwo,
 
informujemy, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja”. Webinarium odbędzie się 11 września 2024 roku (10:00-12:30). Webinarium jest organizowane we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej i Komendą Główną Policji, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.
W załączniku przesyłamy program spotkania wraz z informacją o wydarzeniu i grafiką do ew. wykorzystania przez Państwa.
Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.
 
Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza:
 
W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, centrów aktywności seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium.
 
Zachęcamy Państwa do zapisania się również na listę odbiorców newslettera, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywali informację o webinariach dla seniorów i ich opiekunów organizowanych przez UKNF, w ramach projektu CEDUR.
Poniżej przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji:
https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: „Seminaria CEDUR dla seniorów i ich opiekunów”).
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: e-mail
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki